На цьогорічній ялинці мають переважати сині кольори
Сама назва року підказує, як правильно прикрасити оселю до свята. Домінантними в будинку мають бути дерев’яні статуетки. Не завадить також посуд із зображенням коня чи навіть конячка-гойдалка біля ялинки.
Символами року є підкова та дзвіночки. Тому підкову можна повісити на двері і прикрасити її синіми стрічками. В кімнаті ж новорічної ночі треба постелити солому чи зробити букет із сухоцвітів.
Ялинка в рік Синього Коня також має бути особливою. Як радить чернівецька дизайнерка Світлана КРАЧИЛО, її можна прикрасити в холодних кольорах.
– Кілька років тому з’явилася тенденція прикрашати ялинку в один колір, – розповідає Світлана Крачило. – Але такий варіант не обов’язковий. Все залежить від настрою. Якщо особливий передсвятковий настрій є, то ялинку можна прикрасити в холодних кольорах. Скажімо, можна купити сині іграшки, такі ж стрічки і зробити особливу ялинку.
Елементи синього можна також лише додати до ялинки, на якій уже будуть іграшки, що залишилися з минулого року.
– Вважаю, що кожного року ялинку треба прикрашати по-новому, але це не означає, що треба викинути чи забути про старі іграшки, – каже С. Крачило. – Ні, їх треба охайно зберігати. А оскільки варіантів ялинкових прикрас кожного року дуже багато, то можна просто до улюблених прикрас на ялинці додавати щось нове.
Старим подряпаним, але улюбленим іграшкам можна дати також нове життя, прикрасивши їх бісером чи блискітками того ж синього кольору.
– Фабричні іграшки – чудова прикраса, але без певного змісту. Натомість іграшки, зроблені власними руками, містять у собі певну енергетику, якийсь позитив чи спогади, пов’язані з виготовленням іграшки, – зауважує Світлана Крачило. – Для прикладу, можна виготовляти чудові іграшки із соленого тіста чи ниток, розмалювавши їх буковинськими кольорами — зеленим, бордово-рожевим чи синім, пише molbuk.ua.