Чернівецька ялинка не потрапила до списку найкрасивіших ялинок України
«Комсомольська правда в Україні» склала рейтинг найкрасивіших новорічних ялинок.
Чернівецька ялинка не потрапила до списку найкрасивіших ялинок України. Не виявилось у списку і столичної ялинки. Як стверджує видання, вона навмисно не включена в рейтинг, оскільки «стала яблуком розбрату на Євромайдані і більше нагадує про ідеологію, ніж про свято».
1. Одеська ялинка
Сто тисяч вогників та італійська хвоя
Уперше за довгі роки головну ялинку Одеси вирішили зробити штучною. Її висота з верхівкою становить 20 метрів, ширина - 9 метрів. Замість іграшок на новорічному дереві – вогники і світлові фігури. На «сукню» для красуні пішла штучна хвоя з італійської сировини, а на ній - 64 білі сніжинки і чотири кілометри гірлянд. Сто тисяч світлодіодів горять трьома кольорами – зеленим, синім і золотистим. Вартість конструкції разом з гірляндами та ілюмінацією - 200 тисяч гривень. У мерії вирішили, що краще раз витратитися на штучну ялину, ніж закуповувати і викидати живі деревця.
2. Харківська ялинка
Найвища в країні красуня
36-метрова красуня засяяла на центральній площі міста. Новорічну ялинку проектували з минулої зими, а монтували майже місяць. На конструкцію пішло 11 тонн металу, дві тонни штучної хвої, 40 кілометрів електричних дротів і 60 тисяч лампочок. У підсумку харків'ян радує найвища в країні ялинка, вона навіть на метр вища від московської. Ілюмінація на ній буде працювати в трьох режимах - святковому, денному і нічному.
3. Львівська ялинка
На кроні - символи Євросоюзу і України
У Львові новорічну ялинку прикрасили зірками і тризубами - символами Євросоюзу і України, дерев'яними іграшками яворівських майстрів і виробами учнів художньої школи. Всього використали 850 іграшок і 40 синьо-жовтих гірлянд.
Висота львівської ялинки - 18 метрів. Привезли її з смт Східниця, це поруч з Трускавцем. Разом з транспортуванням і прикрасами новорічне дерево коштувало 147 тисяч гривень.
4. Полтавська ялинка
Ялинка-палиця від лісників
У селі Копили Полтавського району з'явилася незвичайна новорічна красуня. Видно, працівникам лісгоспу вже дуже шкода з року в рік рубати живі сосонки, тому для себе вони вирішили спорудити новорічне дерево неживе і довговічне - із вже давно зрубаних колод старих сосен.
Дерево не даремно поставили біля магазину «Лісовичок» - тут починається екологічна стежка. Вдень 4-метрову креативну ялинку розглядають покупці, а ввечері вона світиться вогнями і радує водіїв.
Директор Полтавського лісгоспу Олександр Холодний зізнався, що ідею ялинки з колод побачив за кордоном.
5. Донецька ялинка
Іграшки, намальовані дітьми
Фішкою головної новорічної красуні шахтарської столиці цього року стали прикраси, створені дітьми. Це ексклюзивні ялинки, птахи, місяці і символи наступаючого року - конячки і поні, виготовлені за ескізами юних донеччан. Вони стали переможцями міського конкурсу малюнків для оформлення ялинки-2014.
Сама 23-метрова штучна красуня «приїхала» з Росії в минулому році і, за чутками, коштувала донецькій владі 1,5 млн.грн.
6. Кримська ялинка
Ялинка з Тернополя та дуб-богатир
У кримській столиці, окрім традиційної ялинки, з'явилося особливе новорічне дерево - живий дуб в дитячому парку Сімферополя. Красень росте на Поляні казок, йому вже 300 років! Дерево одягнули у вбрання з тисячі яскравих жовтих лампочок, і від стовбура до верхівки дуб заблискав вогнями. До слова, лампочки належать тій же французькій фірмі, яка підсвітила Ейфелеву вежу і Єлисейські поля в Парижі.
Сімферопольську 18-метрову новорічну ялинку замовили два роки тому в Тернополі, разом з гірляндами та іграшками вона коштувала 300 тисяч гривень. Цього року прикрасили так само, як і минулого, - кулі, гірлянди, банти, цукерки у срібній, золотій і синій гамі, світлодіодні сніжинки.
Джерело: ua.korrespondent.net