Iнформаційно-розважальний портал Буковини!
Наші групи:
Пошук по сайту: РеєстраціяВхід

Реклама

Тут інформери, реклама або інша додаткова інформація ...

Новини

На Буковині 10 тисячам гектарів лісів загрожує всихання

Всихаючі смеречники – велика проблема для лісової галузі. Лісівники Буковини злагоджено працюють над її вирішенням. Про це розповів Ігор Чебан, начальник Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства, на брифінгу 28 січня.

- У наших лісах є таких 4 тисячі гектарів. Але після обстеження всієї території, в тому числі і у лісах агропромислового комплексу, які ми вже прийняли, виявили ще 6 тисяч га всихаючих лісів. Тобто, всього є 10 тисяч гектарів, де потрібно проводити обстеження, санітарно-оздоровчі заходи для того, щоб не дати можливість розповсюджуватися шкідникам лісу, які призводять до всихання, - повідомив головний лісівник Буковини.

Але ці 10 тисяч га є порівняно мізерною територією, враженою всиханням. Оскільки у інших, зокрема, сусідніх областях Карпатського регіону проблемні території у кілька разів більші. До прикладу, на території Львівської області - більше 20 тисяч гектарів.

Ігор Чебан пояснив, що це не так природна проблема, як результат діяльності людини.

В той же час торік на території Буковини було створено лісів на 1987 гектарах, - розповів Ігор Чебан, начальник Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства.

- Приємно повідомити, на 1258 гектарах – це є природне поновлення. Це понад 63 відсотки від загальної кількості відновлених лісів. Це найбільший показник в Україні за минулий рік, - запевнив І.Чебан.

- Природне поновлення та створення нових лісів ми здійснюємо за австрійською методикою, вона прижилася і залишилася у нас на Буковині. Для відтворення лісу на площі понад 4 га ми посадили в розсадниках сіянців і виростили 2,5 млн посадкового матеріалу і висадили не лише в тих місцях, де ми вирубали деревину, але й на 15 гектарах земель, які вважалися непридатними для ведення такого господарства.

 

Джерело: molbuk.ua

0 коментарів
Коментарі (0)
оновити код Додати коментар:
Ім'я:
Код:
зареєстровані користувачі не вводять код перевірки (зареєструватися).
вхід для зареєстрованих користувачівВхід