Iнформаційно-розважальний портал Буковини!
Наші групи:
Пошук по сайту: РеєстраціяВхід

Реклама

Тут інформери, реклама або інша додаткова інформація ...

Новини

Повний аншлаг на засіданні комісії з питань медицини і АТО: В іржаву чиновницьку систему громадські активісти підлили масло (ВІДЕО)

Відбулося чергове засідання постійної комісії Чернівецької обласної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту, праці та підтримки учасників АТО і членів їх сімей.
Кількість присутніх на засіданні цього разу побила рекорд – були присутні АТОвці, громадські активісти, колективи медичних закладів, представники майнової комісії та ЗМІ, і просто небайдужі громадяни.
Таку увагу громадськості до роботи профільної депутатської комісії викликали кадрові питання, які розглядалися. До появи саме цього складу робочої групи, жодна комісія обласної ради не працювала у такому прозорому форматі.
Зі скандалами та суперечками пройшло обговорення призначення тимчасово виконуючого обов’язки головного лікаря обласного онко-диспансеру. Відомо, що департамент охорони здоров’я Чернівецької ОДА після не продовження контракту колишньому головному лікарю цього закладу призначив виконуючим обов’язки Іллю Тащука. Згодом, учасники АТО, громадські активісти та волонтери запропонували призначити виконуючим обов’язки АТОвця, лікаря-онколога, депутата обласної ради, голову комісії з питань медицини і АТО Ігоря Малишевського. На думку представників громадськості, окрім того, що Малишевський пройшов війну, його стаж роботи, депутатська активність, звання доцента кафедри онкології та радіології Буковинського державного медичного університету і кандидата медичних наук дозволяють виконувати обов’язки головного лікаря і користуватися довірою. Саме він, впевнені АТОвці, зможе забезпечити проведення прозорого конкурсу на заміщення посади головного лікаря онкологічного диспансеру.
Колектив онко-диспансеру також був присутній на засіданні і мав змогу висловити свою підтримку Іллі Тащуку.
Тим не менш, комісія віддала свої голоси Ігорю Малишевському. Основним аргументом такого рішення членів комісії є те, що про зміни потрібно не лише говорити, але й робити їх. Адже поки молодий вік та ентузіазм працювати, реформувати є, очікувати поважного віку для того щоб стати високоякісним менеджером (а саме таким має бути головний лікар будь якої установи) не варто.
Революційним стало і рішення комісії стосовно призначення молодого АТОвця, лікаря Андрія Керичека тимчасово виконуючим обов’язки директора Обласної бази спеціального медичного призначення. З пропозицією призначити саме цього кандидата звернулися до комісії учасники бойових дій. На їхню думку, керувати стратегічно важливим складом, під час війни у країні, має людина, яка воювала і має вищу медичну освіту, а не ті, хто відсидівся у теплому робочому кріслі.
Засідання комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, праці, підтримки учасників АТО і членів їх родин тривало більше 4 годин, і у коридорах обласної ради ще довго лунали суперечки між колективами медичних закладів і АТОвцями: і ті, і інші апелювали один до одного тим, що кожен з них – представник громади. Але були й випадки єдності у думці стосовно того, що профільний чиновницький апарат має працювати оперативніше, а не затягувати бюрократичні процеси, як, наприклад, у випадку з документами про призначення головними лікарями тих, хто понад 2 роки сумлінно виконує обов’язки головного лікаря.

 
0 коментарів
Коментарі (0)
оновити код Додати коментар:
Ім'я:
Код:
зареєстровані користувачі не вводять код перевірки (зареєструватися).
вхід для зареєстрованих користувачівВхід